35225650--35256946--035

 

آموزش آشپزی و دستور پخت با ارده

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

آموزش آشپزی و دستور پخت با ارده

 آموزش آشپزی و دستور پخت با  ارده را باهم  دنبال کنیم
 
 
 
 
 
آموزش آشپزی در زمینه فراورده های کنجدی شامل: حلوا ارده، ارده، شیره شکر، روغن کنجد بکر با بو، روغن کنجد تصفیه شده بی بو، معجون کنجدی عسلی، دانه کنجدی سفید، دانه کنجدی قرمز برشته و دانه کنجدی سیاه از منابع اختصاصی معتبر تدوین، تنظیم و منتشر شده است.
 مجتمع فرآورده های کنجدی حاج حسین آب حیات یزد
 • شماره تلفن : 35256946-035
 • شماره تلفن : 35225650-035

 

خواندن 1007 دفعه

آخرین به روز رسانی آموزش آشپزی و دستور پخت با ارده

 • آموزش آشپزی: آش ارده - پلو ارده
  آموزش آشپزی: آش ارده - پلو ارده

  آش ارده یک غذای سنتی دزفولی هست که برخلاف  نام آن آش نیست، درواقع یک پلو محلی است. آش ارده یا پلو ارده خوزستانی شامل برنج، ماش، ارده، شیره خرما و دیگر افزودنی هاست که می توان آن را بین ده تا سی دقیقه مهیا نمود، آش ارده یا پلوا ارده بسیار خوشمزه و بی نظیر است که  توصیه می شود آن را امتحان کنید.

   

  خواندن 5034 بار ادامه مطلب...
 • آموزش آشپزی: سالاد نودل با سس ارده
  آموزش آشپزی: سالاد نودل با سس ارده

   یکی از چیزهایی که این سالاد را از بقیه سالادها متمایز کرده است، سس آن است. سس این سالاد دارای ارده است که هم آن را تبدیل به یک سالاد مقوی کرده و هم طعم بی‌نظیری به آن داده است.
  مجله آشپزی مثبت:  یکی از چیزهایی که این سالاد را از بقیه سالادها متمایز کرده است، سس آن است. سس این سالاد دارای ارده است که هم آن را تبدیل به یک سالاد مقوی کرده و هم طعم بی‌نظیری به آن داده است.

   

  خواندن 3403 بار ادامه مطلب...
 • آموزش آشپزی: سالاد مرغ و ارده
  آموزش آشپزی: سالاد مرغ و ارده

  سالاد مرغ و ارده را میتوانید به عنوان شام به تنهایی یا با کمی نان نوش جان کنید. ارده (خمیر کنجد) را میتوانید از فروشگاه های مواد غذایی تهیه نمایید.
  از مرغ غذاهای متنوعی می توان درست کرد هر خانم با ذوق و سلیقه و ابتکاراتی که دارد و با موادموجود که در دسترس دارد به نوعی از مرغ غذا درست میکند.
  سالاد مرغ و ارده یک تجربه جدید است که با سینه مرغ؛ ران مرغ ؛ آب مرغ؛ ارده،   کنجد ، روغن زیتون، بادام زمینی، کاهو و دیگر افزودنی هاست که می توان آن را در ده دقیقه مهیا کنید

   

  خواندن 4121 بار ادامه مطلب...
 • آموزش آشپزی: سس ماست و ارده
  آموزش آشپزی: سس ماست و ارده

  سس ماست و ارده، یک دسر  خوشمزه شامل  ارده، ماست، لیموی تازه  و دیگر افزودنی هاست که می توان آن را بین پنج تا ده  دقیقه مهیا نمود،  سس ماست و ارده سس های بسیار عالی و خوشمزه است که توصیه می شود آن را امتحان کنید.

   

  خواندن 3368 بار ادامه مطلب...
 • آموزش آشپزی: دیپ یا سس کنجد , ارده یا تاهینی Tahini
  آموزش آشپزی: دیپ یا سس کنجد , ارده یا تاهینی Tahini

  سس تاهنی؛ دیپ یا سس ارده سس  عریی است که با انواع غذاهای گوشتی و سالاد ها و هوموس  میل می شود .بهترین سس تاهینی در لبنان و  شهر نابلس تهیه می شود .در ترکیه و یونان هم مورد استفاده دارد . به دلیل بیشینه مشترک بین اقوام عرب و ترک این سس در غذاهای ترک هم یافت میشود که از آنجا به یونان هم راه یافته است .

   

  خواندن 5080 بار ادامه مطلب...
 • آموزش آشپزی: خورش فسنجان گوشت با ارده
  آموزش آشپزی: خورش فسنجان گوشت با ارده

  فسنجان ارده با گوشت، خورش مقوی و وعده غذایی منحصر به فرد است که می توان با  پلو برنج سرو نمود ، این خورش عالی از  ارده خام ، گوشت گوساله، رب انار ترش، رب انار شیرین و دیگر افزودنی ها تهیه می شود، مزه و طعم فسنجان ارده تجربه جدیدی است که می توانید یک غذای ایرانی در کنار فسنجان گردو و پسته، فسنجان گوشت با ارده هم تجربه کنید.

   

  خواندن 4538 بار ادامه مطلب...
 • آموزش آشپزی: خورش فسنجان مرغ با ارده
  آموزش آشپزی: خورش فسنجان مرغ با ارده

  خورش فسنجان مرغ با ارده ، خورش مقوی و  وعده غذایی منحصر به فرد است که با  پلو برنج  می توان سرو نمود، این  خورش  عالی از ارده  ، مرغ، رب انار، پودر گردو، زغفران  و دیگر افزودنی ها تهیه می شود، مزه و طعم فسنجان مرغ با ارده تجربه جدیدی است که می توانید یک غذای ایرانی در کنار فسنجان گردو و پسته، فسنجان مرغ اینبار با ارده را تجربه کنید.

   

  خواندن 4171 بار ادامه مطلب...
 • آموزش آشپزی: ساندویچ ارده
  آموزش آشپزی: ساندویچ ارده

  ساندویچ ارده؛ در اصل یک میان وعده، چاشت، نیم چاشت؛ صبحانه یا عصرانه مقوی و خوشمزه است دو دستور پخت کاملا متفاوت ارایه می شود در دستور پخت اول، از نخود، سس ارده، نان تست استفاده می شود در دستور پخت دوم از نان تست، ارده و عسل یا ارده و شیره بدون پخت و پز آماده می شود.

   

  خواندن 4127 بار ادامه مطلب...
 • آموزش آشپزی: اسنک ارده Tahini Snack
  آموزش آشپزی: اسنک ارده Tahini Snack

  اسنک ارده از رده های اسنک به عنوان یک میان وعده خوشمزه  می توان یاد نمود که به دو روش آموزش داده می شود، اولین روش بدون پخت و پز و تنها با ارده و عسل و نان تست است در روش دوم با نان تست، ارده، عسل، موز و دیگر مواد اولیه یک میان وعده، صبحانه، چاشت، نیم چاشت، عصرانه برای کودکان، نوجوانان و ورزشکاران و افراد لاغر می توان آماده کنید، میان وعده ای که بسیار مقوی و چاق کننده است.

   

  خواندن 5773 بار ادامه مطلب...
 • آموزش آشپزی: بستنی ارده و گردو
  آموزش آشپزی: بستنی ارده و گردو

  بستنی ارده و گردو ،بستنی و دسر بسیار خوشمزه و مقوی است که از ترکیب ارده، خامه، کنجد، تخم مرغ و دیگر اقزودنی های تهیه می شود، بستنی ارده و گردو، تجربه ای از بستنی خوشمزه و متفاوت است که تصور می کنم با یکبار تهیه آن دوباره آن را برای خودتان آماده کنید.

   

  خواندن 4345 بار ادامه مطلب...
 • آموزش آشپزی: بورک پنیر و سیب‌ زمینی با ارده
  آموزش آشپزی: بورک پنیر و سیب‌ زمینی با ارده

  بورک پنیر و سیب‌ زمینی با ارده، میان وعده عالی و دسر خوشمزه همراه با ارده، کنجد، کره، سیب زمینی، پنیر سفید، پنیر لیقوان دیگر افزودنی ها تهیه می شود، یک بورک خوشمزه که می توانید با مواد اولیه ساده، میان وعده و دسر عجیب را آماده کنید، توصیه می کنیم یک بار بورک پنیر و سیب زمینی با ارده را امتحان کنید.

   

  خواندن 5973 بار ادامه مطلب...
 • آموزش آشپزی: میگو با ارده - رِبیان بِالطَحینَه
  آموزش آشپزی: میگو با ارده - رِبیان بِالطَحینَه

  میگو با ارده - رِبیان بِالطَحینَه یک غذای دریایی و غذای عریی برای کشورهای عربی حوزه خلیج فارس است دستور پخت میگو، ارده، پیاز سرکه، آب لیمو ترش و دیگر افزودنی های غذایی استفاده می شود، غذایی دریایی که هم میگو و هم ارده سرشار از انرژی است، غذای خوشمزه و مقوی که توصیه می کنیم آن را یک بار امتحان کنید

   

  خواندن 3422 بار ادامه مطلب...
 • آموزش آشپزی : کیک سمید کنجد ارده ای
  آموزش آشپزی : کیک سمید کنجد ارده ای

  کیک سمید کنجد ارده ای شیرینی است که به عنوان دسر، یا میان وعده، چاشت، نیم چاشت؛ صبحانه یا عصرانه مقوی و خوشمزه است،کیک سميد کنجد ارده ای برای تقویت حافظه به خاطر مواد اولیه تشکیل دهنده اش بسیار مناسب است.
  در دستور پخت از آرد، تخم مرغ، سمولینا یا ایرمیک، کنجد، ارده شیر و شکر و دیگر افزودنی ها نام برده شده است، کیک سمید کنجد ارده ای همچون نامش تجربه ای جدید و به طور حتم تجربه ای خوشمزه است.


   

  خواندن 5867 بار ادامه مطلب...
 • آموزش آشپزی: نان ارده ای
  آموزش آشپزی: نان ارده ای

   نان ارده  یکی از نان های سنتی و بومی ایرانی است که می توان آن را به صورت خانگی آماده کرد، با توجه به تنوع نان ارده ای، چهار دستور پخت را مرور می کنیم آرد، خمیرمایه، اارده، کنجد، روغن، شکز، زرده تخم مرغ مواد اولیه دستور پخت چهارگانه نان ارده ای هستند که با کمی تفاوت ذکر شده است.حال می توانید دستور پخت نانی خوشمزه، نان ارده را تجربه کنید.

   

   

  خواندن 4758 بار ادامه مطلب...
 • آموزش آشپزی: بابا غنوج، بابا گانوش - بابا قنوج
  آموزش آشپزی: بابا غنوج، بابا گانوش - بابا قنوج

  بابا غنوج (بابا گانوش) Baba ghanoush یا متبل، مزه یا پیش غذای مشهوری در خاورمیانه است که از بادنجان درست می‌شود.در ویكی پدیا درباره نام این غذا به این صورت نوشته شده است :آورده‌اند که در سده" اول میلادی کشیش بزرگ مرتبه‌ای می‌زیست که مردم او را بسیار دوست داشتند. روزی یکی از دوستدارنش (از شاگردانش) برای او خوراکی فراهم نمود، تهیه شده از بادنجان کبابی و چند نوع سبزی و ارده، اما پدر غنوج راضی به خوردن آن خوراک به تنهایی نشد و خوراک را بین مردم روستا تقسیم نمود. مردم خرسند از بخششش، نام او را بر این خوراک نهادند.
  بابا غنوج بادنجان را کباب نموده، سپس پوستش را کنده و همراه طحینه (نوعی ارده) و ادویه و روغن زیتون و سیر له می‌کنند. متبّل همان باباغنوج است که به آن کشک بیفزایند.بابا قنوج رسپی، با نان پیتا و سبزیجات، درکنار خوراک حمص و یا به تنهایی نیز خوشمزه و لذیذ است.

   

  خواندن 4264 بار ادامه مطلب...
 • آموزش آشپزی: بورانی لبو با ارده- پیش غذای سنتی
  آموزش آشپزی: بورانی لبو با ارده- پیش غذای سنتی

   بوراني لبو با ارده،پيش غذاهاي سنتي و محلی فوق العاده خوشمزه است که در پاییز و زمستان طرفدار دارد، البته این پیش غذا را می توان به عنوان دسر، میان وعده صبحانه، چاشت، نیم چاشت و عصرانه میل کنید، بورانی با لبو، ارده، ماست و موسیر،  آب لیمو و سیر و دیگر افزودنی ها آماده میشود که بسیار خوشمزه است؛ غذای سنتی و محلی که در اکثر نقاط ایران طرفدار دارد.

   

  خواندن 4521 بار ادامه مطلب...
 • آموزش آشپزی: سالاد آدنا - ترب و ارده
  آموزش آشپزی: سالاد آدنا - ترب و ارده

  سالاد آدنا، یا سالاد ترب و ارده، سالاد ترکیه است که می توان به عنوان سالاد با تجربه ای متقاوت، خوشمزه و مقوی  برای کودکان، نوجوانان و ورزشکاران و افراد لاغر  آماده کنید، میان وعده ای که بسیار مقوی و چاق کننده است.

   

  خواندن 4607 بار ادامه مطلب...
 • آموزش آشپزی: دسر انجیر با ارده و دوشاب
  آموزش آشپزی: دسر انجیر با ارده و دوشاب

  دسر انجیر با ارده و دوشاب دسر ترکیه ای و یک میان وعده خوشمزه است که به دو روش آموزش داده می شود، اولین روش با پخت و پز و با ارده، انجیر، شکر تهیه می شود در روش دوم تنها با انجیر، ارده و گردو و بدون پخت و پز مهیا می شود، دسر انجیر و ارده دوشاق یک میان وعده، صبحانه، چاشت، نیم چاشت، عصرانه برای کودکان، نوجوانان و ورزشکاران و افراد لاغر می توان آماده کنید، میان وعده ای که بسیار مقوی و چاق کننده است.

   

  خواندن 5234 بار ادامه مطلب...
 • آموزش آشپزی: چیکن فینگر کنجدی (با ارده)
  آموزش آشپزی: چیکن فینگر کنجدی (با ارده)

   چیکن فینگر کنجدی، مرغ  کوبیده بند انگشتی همراه با   کنجد است که از سینه مرغ چرخکرده، ارده، سیر له شده، سس خردل،   کنجد و دیگر افزودنی ها آماده می شود، به عنوان یک میان وعده عالی و یا وعده غذایی خوشمزه ناهار یا شام می توان از آن لذت ببرید.

   

  خواندن 5329 بار ادامه مطلب...

قیمت و ثبت سفارش

واحد بازرگانی فرآورده های کنجدی حاج حسین آب حیات

 • شماره تلفن : 35256946-035
 • شماره تلفن : 35225650-035
  شماره تلفن و فاکس (نمابر) :35267549-035
 • (مدیرعامل :حاج مجید آب حیات)
 • وبسایت : www.abehayatyazd.com
 • پست الکترونیکی :info@abehayatyazd.com

 

تماس با واحد بازرگانی- کلیک کنید

 

آدرس دفتر مرکزی

یزد- بلوار جمهوری - روبروی بانک ملی شعبه غدیر -پلاک 583