35225650--35256946--035

 

خبرخوان یزد

نوشته شده توسط  وب سایت حلوایی حاج حسین آب حیات
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

خبرخوان استان یزد

 
کاربر گرامی:
اخبار "خبرخوان استان یزد"  بر اساس کلمه کلیدی "یزد" از وبسایتهای خبری جمع آوری و به صورت خودکار و بدون فیلتر نمایش گذاشته می شود.
اکثر مطالب در زمینه "یزد" است اما با اینهمه ممکن است مطالب غیر مرتبط به صورت خودکار نمایش داده شود.
 

مجتمع فرآورده های کنجدی حاج حسین آب حیات یزد
    شماره تلفن : 35256946-035
    شماره تلفن : 35225650-035

خواندن 2145 دفعه

خبرخوان یزد

آخرین اخبار یزد
 • یزد رتبه نخست پرداخت تسهیلات بانک ملی
  استان یزد در رتبه نخست تسهیلات پرداختی بانک ملی ایران به بنگاه های کوچک و متوسط تا نیمه مهرماه سال جاری قرار دارد. به گزارش صدای ایران ، این بانک تا نیمه مهرماه امسال بالغ بر دو هزار و 900 میلیارد ریال تسهیلات در 313 فقره به بنگاه های کوچک و متوسط تخصیص داده است. بر این اساس بانک ملی ایران رتبه نخست پرداخت تسهیلات به بنگاه های کوچک و متوسط را از میان 23 بانک مشارکت کننده در سال جاری از آن خود کرده است. در این میان استان یزد با پرداخت 338 میلیارد و 771 میلیون ریال تسهیلات، رتبه نخست تسهیلات بنگاه های کوچک و متوسط بانک ملی ایران را از آن خود کرده است. این رقم بیش از 11 درصد کل تسهیلات پرداختی بانک ملی ایران در این بخش را شامل شده و 37 بنگاه کوچک و متوسط نیز از آن بهره مند شده اند. استان گلستان هم با پرداخت 307 میلیارد و 120میلیون ریال حدود 11 درصد مجموع تسهیلات، رتبه دوم را به خود اختصاص داده و چرخ 240 بنگاه اقتصادی را به حرکت درآورده است. رتبه سوم پرداخت تسهیلات به بنگاه های کوچک و متوسط بانک ملی ایران نیز به استان مرکزی اختصاص دارد که سهم آن معادل 9.28 درصد مجموع تسهیلات...
 • امنیت امروز؛ مدیون نیرو های همیشه بیدار نظامی کشور
  مسئول دفتر نمایندگی، ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج روح الله یزد با مسئولین نمایندگی شعب حوزه والعادیات، حوزه نصر، حوزه معصومیه و حوزه بنت الهدی و مسئول نظارت و تایید صلاحیت ناحیه؛ دیدار نمودند.
 • عدل ؛پایداری جامعه و شکست دشمنان
  جلسه سرگروههای حلقه صالحین حوزه مقاومت بسیج معصومیه از ناحیه بسیج روح الله یزد با سخنرانی خانم خاتم الحسینی در پارک وحدت امامشهر برگزار گردید.
 • قاب
  اولین تیم بهداشت و درمان اضطراری (BHCU) یزد به منظور ارایه خدمات درمانی و بهداشتی به منطقه زلزله زده ثلاث باباجانی کرمانشاه اعزام شد. نماینده هلال سوریه در نشست بین المللی آگاهی رسانی از خطرات مهمات انفجاری گفت: 65 امدادگر درطول درگیری های سالیان اخیر کشته داده ایم. مرکز کنترل و هماهنگی عملیات استان کرمان با توجه به زلزله های اخیر روزهای شلوغی را سپری می کند. تصویر پایین گویای چنین موضوعی است. سه دستگاه کامیون در محور منجیل - رودبار تصادف کردند. نجاتگران پایگاه جاده ای شهیدرزاق ملکی عملیات رهاسازی را انجام می دهند.
 • کشف ۳۷۵ کیلوگرم موادمخدر در یزد
  رئیس پلیس مقابله با موادمخدر استان یزد از کشف ۳۷۵ کیلوگرم تریاک و حشیش و دستگیری یک قاچاقچی موادمخدر در این استان اطلاع داد.
 • آفتاب یزد ، پنجشنبه ۲۳ آذر
  آفتاب یزد ، پنجشنبه ۲۳ آذر به این خبر امتیاز دهید بازدید کننده گرامی : شما هم اکنون این خبر را در شبکه خبری تحلیلی استادنیوز مشاهده میکنید
 • اوقات شرقی پنجشنبه 23 آذر به افق یزد
  امروزپنجشنبه 23 آذر برابر با 25 ربیع الاول سال ۱۴۳۹ هجری قمری 14 دسامبر نوامبر ۲۰۱۷ میلادی است.
 • اعلام وضعیت آب وهوای یزد
  اداره کل هواشناسی وضعیت هوای امروز استان یزد را به شرح زیر پیش بینی کرده است.
 • اختصاص 12 هزار میلیارد تومان برای توسعه اشتغال پایدار در روستاها
  در شرایطی که در روزهای بعد از ارائه بودجه 97، بازار ارزیابی های تحلیلی درباره سهم بخش های مختلف در شمایل نهایی حسابی گرم شده، معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رییس جمهور بخشی از برنامه ریزی های اجرایی برای توسعه روستایی را تشریح کرد. رضوی با اشاره به حمایت از فعالیت های دانش بنیان در راستای توسعه روستایی، گفت: 12 هزار میلیارد تومان از سوی صندوق توسعه ملی و دولت برای حمایت از توسعه اشتغال پایدار در روستاها و مناطق عشایری اختصاص داده شده است. به گزارش ایسنا، سیدابوالفضل رضوی در نشست تخصصی توسعه و سرمایه گذاری در روستاهای استان یزد با بیان اینکه انتخاب مسیر اشتباه برای توسعه اقتصادی یکی از مهم ترین دغدغه های نظام برنامه ریزی کشور است، اظهار کرد: توسعه باید از لایه های کوچک تر جامعه آغاز و به سمت بزرگ هدایت شود. وی آغاز توسعه از مرکز را مهم ترین دلیل عدم توان پخش مناسب در کشور دانست و بیان کرد: پاسخ به این سوال که چرا تاکنون برنامه های توسعه اقتصادی به هدف خود نرسیدند، نقش مهمی در تدوین برنامه جدید و کاربردی ایفا می کند. معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رییس جمهور افزود: تا زمانی...
 • هدف سفر و مسألهِ مدیران بی انگیزه
  اگرچه بنظر می رسد سفر معاون اوّل رئیس جمهور به خوزستان و افتتاح پرسروصدای بعضی طرحهای قدیمی بیشتر بمنظور دلجوئی از مردم خوزستان و رد بی توجهی دولت به پیشرفت استان صورت گرفته امّا علاوه برآن وقتی بعضی از بیانات وی در این سفر، همچون را در کنار نامهِ محرمانهِ اخیر رئیس سازمان محیط زیست در مورد مازاد بودن آب در خوزستان و امکان انتقال مجدّد یک میلیارد و یکصد میلیون متر مکعب دیگر از آب کارون و موضع گیری شدید نمایندگان خوزستان قرار می دهیم می توان احتمال داد که ای بسا هدف مهمتر این سفر، زمینه سازی برای جلب رضایت مردم در افزایش میزان آب انتقالی از کارون و ایجاد آمادگی برای پذیرش محرومیت بیشتر بوده تا همانطور که قبلاً گفته شد به قیمت محرومیت کشاورزان خوزستانی که هزاران سال است معیشتشان به کارون گره خورده است، باغات پسته رفسنجان توسعه یابد و مردم اصفهان و یزد از سرانهِ فضای سبز و آبنماهای تفریحی بیشتری برخوردار شوند . از این موارد که بگذریم اشاره به برخی سخنان دلنشین جهانگیری در شورای اداری نیز خالی از لطف نیست؛ آنجا که می گوید این سخنان از آن جهت دلنشین است که اگرچه بنظر نمی رسد ا...
 • صفحه یک روزنامه های سیاسی ۹۶/۰۹/۲۵
  به گزارش پایگاه خبری دنیای بانک ،صفحه نخست روزنامه های سیاسی را هر روز قبل از پنج صبح اینجا ببینید. جام جم هفت صبح آفتاب یزد صدای اصلاحات 19دی آرمان امروز آرمان ملی آسمان آبی آفرینش ابتکار ابرار اسرار اطلاعات اعتماد امتیاز امین ایران بشارت نو بهار پیام زمان پیام ما جامعه فردا جمهوری اسلامی جوان حسبان حمایت خراسان راه مردم رسالت روزان روزگار ما رویش ملت سایه ستاره صبح سیاست روز شاخه سبز شرق شهروند صاحب قلم صبح نو عصر آزادی عصرایرانیان عصررسانه فرهیختگان قانون قدس کائنات کار و کارگر کلید کیهان مردم سالاری مستقل نسل فردا نقش نوآوران وطن امروز همبستگی همدلی همکاری ملی همشهری
 • صفحه یک روزنامه های سیاسی ۹۶/۰۹/۲۳
  به گزارش پایگاه خبری دنیای بانک ،صفحه نخست روزنامه های سیاسی را هر روز قبل از پنج صبح اینجا ببینید. جام جم هفت صبح آفتاب یزد صدای اصلاحات 19دی آرمان امروز آرمان ملی آسمان آبی آفرینش ابتکار ابرار اسرار اطلاعات اعتماد امتیاز امین ایران بشارت نو بهار پیام زمان پیام ما جامعه فردا جمهوری اسلامی جوان حسبان حمایت خراسان راه مردم رسالت روزان روزگار ما رویش ملت سایه ستاره صبح سیاست روز شاخه سبز شرق شهروند صاحب قلم صبح نو عصر آزادی عصرایرانیان عصررسانه فرهیختگان قانون قدس کائنات کار و کارگر کلید کیهان مردم سالاری مستقل نسل فردا نقش نوآوران وطن امروز همبستگی همدلی همکاری ملی همشهری
 • صفحه یک روزنامه های استانی ۹۶/۰۹/۲۳
  به گزارش پایگاه خبری دنیای بانک ، صفحه نخست روزنامه های استانی را هر روز قبل از پنج صبح اینجا ببینید. خبرجنوب ابتکار جنوب اصفهان امروز اصفهان زیبا افسانه البرز فردا امروز خراسان جنوبی بامداد جنوب بشارت یزد پیام آشنا پیام عسلویه پیام سپیدار تماشا (فارس) خبرشمال خراسان جنوبی خراسان رضوی خراسان شمالی دیار سبز زاینده رود سپهر ایرانیان شهرآرا صبح ساحل طلوع کرمان امروز کیمیای وطن گویه مهد تمدن ندای رسا نسل فردا (اصفهان) نصف جهان نهضت شمال باختر
 • رئیس فدراسیون:بازی شطرنج با همکاری آموزش و پرورش در جامعه توسعه می یابد
  یزد - ایرنا - رئیس فدراسیون شطرنج می گوید: توسعه بازی شطرنج در میان اقشار مختلف جامعه به همکاری مدارس و تعامل با آموزش و پرورش نیاز دارد، در این ارتباط باید از ظرفیت های معلمان ورزش در این رشته استفاده کرد.
 • کشف ۳۷۵ کیلوگرم موادمخدر در یزد
  رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان یزد از کشف ۳۷۵ کیلوگرم تریاک و حشیش و دستگیری یک قاچاقچی موادمخدر در این استان خبر داد.
 • نیاز به ۴ میلیارد دیگر برای راه اندازی مرکز فرهنگی یزد
  مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان یزد گفت: برای راه اندازی کامل و تجهیز مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان یزد به ۴ میلیارد تومان دیگر نیاز است.
 • ایجاد مراکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس در استان ها گسترش می یابد
  یزد - ایرنا - رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گفت: ایجاد مراکز فرهنگی و موزه های دفاع مقدس در استان های مختلف از جمله ضرورت های فرهنگی و اجتماعی در کشور است که با جدیت و همکاری مسوولان استان ها، این فضاها گسترش می یابد.
 • ایجاد مراکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس در استان ها گسترش می یابد
  یزد - ایرنا - رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گفت: ایجاد مراکز فرهنگی و موزه های دفاع مقدس در استان های مختلف از جمله ضرورت های فرهنگی و اجتماعی است که با جدیت و همکاری مسوولان استان ها، این فضاها گسترش می یابد.
 • دانشگاه پیام نور مهریز رتبه اول جذب دانشجو کارشناسی ارشد را در استان یزد کسب کرد
  یزد - ایرنا - رئیس دانشگاه پیام نور مهریز گفت: این دانشگاه در سال تحصیلی 97- 96 در میان 9 مرکز دانشگاه پیام نور استان یزد در جذب دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد مقام اول را کسب کرد.
 • توقیف ۱۲۱ دستگاه وسایل نقلیه متخلف در میبد
  یزد ـ فرمانده انتظامی شهرستان میبد از توقیف ۱۲۱ دستگاه انواع وسایل نقلیه متخلف در این شهرستان خبر داد.
 • کشف ۳۷۵ کیلوگرم موادمخدر در یزد
  رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان یزد از کشف ۳۷۵ کیلوگرم تریاک و حشیش و دستگیری یک قاچاقچی موادمخدر در این استان خبر داد.
 • ۱۶۰۰ فرصت شغلی برای جامعه هدف بهزیستی ایجاد شد
  یزد ـ مدیرکل بهزیستی استان یزد از ایجاد هزار و ۶۰۰ فرصت شغلی برای جامعه هدف بهزیستی در استان یزد خبر داد.
 • استاندار : یزد استان کم آبی است
  یزد - ایرنا - استاندار یزد و رئیس شورای برنامه ریزی استان با بیان اینکه این منطقه هرچند از مناطق کم آب نیست، اما بی آب است، گفت: برای توسعه و اشتغال پایدار به ویژه در مناطق روستایی و عشایری برای ایجاد مشاغل و صنایع پرآبخواه در بخش کشاورزی مناسب نیست.
 • نیاز به ۴ میلیارد دیگر برای راه اندازی مرکز فرهنگی دفاع مقدس یزد
  یزد ـ مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان یزد گفت: برای راه اندازی کامل و تجهیز مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان یزد به ۴ میلیارد تومان دیگر نیاز است.
 • یاسوج میزبان نشست شورای ورزش بانوان منطقه ۲ کشور
  دیرکل اداره ورزش و جوانان استان با بیان اینکهیاسوج میزبان نشست شورای ورزش بانوان منطقه 2 کشور میهمان ویژه این نشست یک روزه "فریبا محمدیان" معاون ورزش بانوانِ وزیر ورزش و جوانان است گفت: مسئولان ورزش بانوان استان های اصفهان، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، یزد و خوزستان در این نشست شرکت می کنند.
 • برنامه ریزی برای بهره برداری به موقع از مرکز فرهنگی دفاع مقدس یزد
  یزد ـ استاندار یزد بر ضرورت برنامه ریزی برای بهره برداری به موقع از مرکز فرهنگی دفاع مقدس یزد تاکید کرد.
 • موسسه های اعتباری به جای شعار از طرح های تولیدی حمایت کنند
  یزد - ایرنا - مدیرعامل موسسه اعتباری کوثر گفت: مجموعه های اعتباری و دستگاه ها به جای شعار دادن در حوزه اقتصاد مقاومتی در راستای حمایت از تولید گام بردارند.
 • ۱۰ مرکز فرهنگی دفاع مقدس در ۱۰ استان کشور افتتاح می شود
  یزد ـ رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس از افتتاح ۱۰ مرکز فرهنگی دفاع مقدس در ۱۰ استان کشور خبر داد.
 • برگزاری بخش جنبی جشنواره عکس دوربین.نت در ٦ شهر ایران
  بخش جنبی جشنواره دوازدهم از ٢٣ تا ٣٠ آذر ماه در شهرستان های زنجان، کاشان، اصفهان، یزد، شیراز و بوشهر برگزار خواهد شد.
 • لیگ دسته اول والیبال جوانان کشور/ صنایع اردکان بر شهروند اراک غلبه کرد
  یزد - ایرنا - تیم والیبال صنایع اردکان شامگاه چهارشنبه با نتیجه سه بر یک تیم شهروند اراک را در رقابت های لیگ دسته یک قهرمانی جوانان باشگاه های کشور در خانه خود شکست داد.
 • کشف 375 کیلوگرم موادمخدر در استان یزد
  یزد- ایرنا - رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان یزد گفت: با تلاش ماموران در 24 ساعت گذشته 375 کیلوگرم مواد مخدر شامل 284 کیلوگرم تریاک و 91 کیلوگرم حشیش کشف و یک متهم دستگیر و تحویل مقام های قضایی شد.
 • گندم و جو در 13هزار هکتار مزارع استان یزد کشت شد
  یزد- ایرنا- مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی استان یزد گفت: با پایان یافتن کاشت پاییزه گندم و جو در سال زراعی جاری در سطح 13هزار هکتار از مزارع ، این 2محصول کشت شده است.
 • اختصاص ۱۲هزار میلیارد تومان برای توسعه اشتغال پایدار در روستاها/ ضرورت مردمی کردن اقتصاد برای رسیدن به رشد اقتصادی و اشتغال پایدار
  معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رییس جمهور با اشاره به حمایت از فعالیت های دانش بنیان در راستای توسعه روستایی، گفت: ۱۲ هزار میلیارد تومان از سوی صندوق توسعه ملی و دولت برای حمایت از توسعه اشتغال پایدار در روستاها و مناطق عشایری اختصاص داده شده است. 949654503828949.jpg سیدابوالفضل رضوی در نشست تخصصی توسعه و سرمایه گذاری در روستاهای استان یزد با بیان این که انتخاب مسیر اشتباه برای توسعه اقتصادی یکی از مهمترین دغدغه های نظام برنامه ریزی کشور است، اظهار کرد: توسعه باید از لایه های کوچک تر جامعه آغاز و به سمت بزرگ هدایت شود. به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، وی آغاز توسعه از مرکز را مهمترین دلیل عدم توان پخش مناسب در کشور دانست و بیان کرد: پاسخ به این سئوال که چرا تاکنون برنامه های توسعه اقتصادی به هدف خود نرسیدند، نقش مهمی در تدوین برنامه جدید و کاربردی ایفا می کند. معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رییس جمهور افزود: تا زمانی که توسعه کشور از محلات آغاز نشود، مشکل اقتصادی و توسعه کشور رفع نمی شود. وی، مردمی کردن اقتصاد کشور را یکی از ضرورت های اجرایی در راستای رسیدن به اهدا...
 • پرداخت تسهیلات ۲۰۰میلیون ریالی برای مقاوم سازی مسکن روستایی + فیلم وآلبوم
  به گزارش خبرگزاری صداوسیما ،نادری گفت: این تسهیلات با نرخ 5درصد وبازپرداخت 15ساله به متقاضیان پرداخت می شود. وی افزود: تاکنون دراستان یزد 22هزار نفر به بانک های عامل جهت دریافت تسهیلات مقاوم سازی معرفی شده اندکه 17هزار واحد نیز به بهره برداری رسیده است. وی تصریح کرد: داشتن خانه های روستایی امن و مناسب از اهداف اجرای این طرح است و در استان یزد شهرستان خاتم بیشترین متقاضی استفاده از این تسهیلات را داشته است. در شهرستان خاتم 4500نفر برای دریافت تسهیلات اقدام کرده اندکه 3500واحد به بهره برداری رسیده است. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
 • پاسداشت یاد خلیل شعر انقلاب در پنجمین سالکوچ او
  به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز بوشهر، در این مراسم که در مدرسه شهید آیت الله سعیدی دیر برگزار شد غلامرضا زارعی از پژوهشگران این شهرستان، مرحوم عمرانی را فردی محبوب عنوان کرد که شاگردان بسیاری را تربیت کرد و گفت: شاعران برجسته و نام آوری در مناطق مختلف کشور از جمله استان های یزد و هرمزگان شاگرد این شاعر انقلابی بوده اند. وی در جمع دانش آموزان افزود: مرحوم عمرانی به دنبال کسب شهرت نبود و با شعرای جوان با مهربانی و دلسوزی برخورد می کرد . اکبر ابراهیمی مدیر آموزشگاه آیت الله سعیدی نیز گفت: وی شاعری شیرین سخن و انسانی نیک اندیش بود که عمر گرانمایه خویش را وقف اعتلای فرهنگ و ارزش های والای انقلاب اسلامی کرد. قرائت مقاله و شعر خوانی دانش آموزان از جمله برنامه های این مراسم بود. مرحوم خلیل عمرانی که اهل روستای لُمبَدان دیر بود، یکی از غزل سرایان و مثنوی سرایان پس از انقلاب به شمار می رود. این شاعر در عمر 47 ساله خود چند کتاب از جمله مروارید فراموش شده، گزیده ادبیات معاصر، ساعت به وقت شرعی دریا و در مدار یک/ به رشته تحریر در آورد. مشاور وزیر آموزش و پرورش، مسوول آفرینش های ادبی کانون...
 • مرکز فرهنگی دفاع مقدس یادآور فداکاری ها و ارزش هاست
  استاندار یزد با بیان اینکه مرکز فرهنگی دفاع مقدس یادآور فداکاری ها و ارزش هاست، گفت: مفاهیم و ارزش های انقلاب و دفاع مقدس به نسل جوان منتقل شود.
 • مرکز فرهنگی دفاع مقدس یزد پایان سال ۹۷ افتتاح می شود
  مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس یزد گفت: پایان سال ۹۷ مرکز فرهنگی دفاع مقدس به طور کامل در یزد افتتاح می شود.
 • دارندگان امریه خدمت سربازی برای اجرای طرح های اشتغالزا در روستاها جذب می شوند
  یزد - ایرنا - معاون توسعه روستایی و مناطق محروم نهاد ریاست جمهوری گفت: تعدادی از دارندگان مدرک کارشناسی در برخی رشته های تحصیلی با عنوان امریه خدمت سربازی، در اجرای طرح های آمایش سرزمین و آموزش مردم مناطق روستایی برای ایجاد اشتغال پایدار جذب می شوند.
 • دارندگان امریه سربازی در اجرای طرح های آمایش سرزمین و اشتغال در روستاها جذب می شوند
  یزد - ایرنا - معاون توسعه روستایی و مناطق محروم نهاد ریاست جمهوری گفت: تعدادی از دارندگان مدرک کارشناسی در برخی رشته های تحصیلی با عنوان سرباز امریه ، در اجرای طرح های آمایش سرزمین و آموزش مردم مناطق روستایی برای ایجاد اشتغال پایدار جذب می شوند.
 • ادغام بانک ها مشکل حقوقی دارد/ قانون تجارت 15 سال است در مجلس معطل مانده
  احمد حاتمی یزد، کارشناس اقتصادی و مدیرعامل اسبق بانک صادرات در گفت وگو با «فرهیختگان» به بیان مسائل و مشکلات بر سر راه ادغام بانک ها و بررسی این موضوع پرداخته است.
 • بخش جنبی جشنواره عکس «دوربین.نت» در ۶ شهر ایران
  بخش جنبی جشنواره دوازدهم «دوربین.نت» از ٢٣ تا ٣٠ آذرماه در زنجان، کاشان، اصفهان، یزد، شیراز، بوشهر برگزار خواهد شد.
 • 70درصد قانون مناسب سازی محیط شهری برای معلولان اجرا نشد + گزارش
  به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز بوشهر، ابراهیم کاظمی مومن سرایی امروز در چهارمین نشست تخصصی دبیرخانه های ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب سازی کشور در بوشهر بیان کرد: از زمان تصویب این قانون قرار بود سالانه هر دستگاه اجرایی ، 30 درصد از ساختمان اداری را مناسب سازی کنند اما به این موضوع بی توجهی شد. وی ادامه داد: در کشورمان استان یزد با 59 درصد و استان تهران با 24 درصد بیشترین و کمترین رتبه را از نظر اجرای این قانون دارند. قائم مقام سازمان بهزیستی کشور هم گفت: یک میلیون و 300 هزار معلول در کشورمان زندگی می کنند که 450 هزار نفرشان معلول جسمی - حرکتی هستند وبسیاری از آنها در 790 مرکز شبانه روزی نگهداری می شوند. محمد علی کوزه گر افزود: سالانه 25 تا 30 هزار کودک معلول هم به دنیا می آیند و به جامعه معلولان اضافه می شوند. وی از سازمان های مردم نهاد خواست در اجرای این قانون یاری گرشان باشند. علی پولادی ریشهری مدیرکل بهزیستی استان بوشهر نیز به جمعیت 12 هزار نفری معلولان استان بوشهر اشاره کرد که نیاز دارند به توانمندی هایشان توجه کنند. همسویی و مدیریت هماهنگ شهری بین دستگاه های متولی در مناسب...
 • حمایت از اشتغال خرد و کوچک اولویت اجرایی استان یزد است
  استاندار یزد با بیان این که پراختن به اشتغال خرد و کوچک در استان ضروری است، گفت: استان یزد با هموار کردن مسیرهای توسعه، آماده بهره گیری از ظرفیت های روستایی است....
 • یک کشته و سه مجروح بر اثر واژگونی تیبا
  به گزارش خبرگزاری صداوسیما ، مرکز اصفهان؛رئیس مرکز حوادث و فوریت های پزشکی شهرستان نایین گفت: بعد از اطلاع از واژگونی خودروی سواری تیبا در محور نایین به یزد آمبولانس اورژانس به محل حادثه اعزام شد. رضا عباسی افزود: در این حادثه سرنشین خودروی تیبا، مردی ۵۷ساله کشته و راننده خودرو که خانمی ۵۳ساله بود و دو سرنشین دیگر خودرو به شدت مجروح شدند که با آمبولانس به بیمارستان حشمتیه نایین منتقل شدند. وی گفت: از سه مجروح حادثه، حال دو سرنشین از جمله خانمی۳۰ساله و پسر پچه ای ۵ساله وخیم گزارش شده است. علت حادثه در دست بررسی است.
 • اجرای الگوی اقتصاد مقاومتی، راه حل رفع معضل بیکاری
  سرویس سیاسی فردا: محمدباقرقالیباف برای حضور در گفتگوی ویژه خبری شبکه دو وارد سازمان صدا و سیما شد. به گزارش روابط عمومی استانداری یزد؛ متن کامل یادداشت «محمود زمانی قمی» بدین شرح است: فرمایشات رهبر معظم انقلاب در نام گذاری سال 96 به عنوان «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال» نشانگر آن است که لازمه داشتن کشور و استانی توسعه یافته، توجه جدی و عملی به اقتصاد مقاومتی و همچنین بعد تولید و اشتغال است. چرا که در بندهای ۴ و ۲۰ از سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی به طور مستقیم و در بندهای۱ و ۳ نیز به طور غیر مستقیم به مسئله اشتغال و جایگاه پر اهمیت آن در شکل گیری یک اقتصاد مقاوم تأکید شده است. از طرفی بیکاری به عنوان یک پدیده مخرب اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی یکی از دغدغه های امروز کشور است و توجه به استقرارِ ابعاد مختلف اقتصاد مقاومتی می تواند راهگشای معضل بیکاری باشد. اگر افزایش اشتغال و کاهش بیکاری را به عنوان دو شاخص مهم از شاخص های توسعه یافتگی جوامع در نظر بگیریم، اقتصاد مولد که یکی از ارکان اقتصاد مقاومتی به شمار می رود می تواند مسیر دستیابی به راهکارهای مناسب برای رفع معضل بیکاری...
 • ورودی پرونده های دعاوی خانوادگی استان یزد ۲۳درصد کاهش داشته است
  یزد - معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان یزد از کاهش ۲۳ درصدی ورودی پرونده های دعاوی خانوادگی استان به دادگستری در سال جاری خبر دادو گفت : تحکیم بنیان خانواده یکی از الویت ها ی اصلی این معاونت می باشد .
 • استان اصفهان روی گسل نیست
  مدیر مرکز زمین شناسی استان اصفهان اظهار کرد: در منطقه مرکزی که شامل استان های اصفهان، یزد و بخش های شمالی کرمان می شود گسلی وجود ندارد، اما این به معنی این نیست که هیچگاه در اصفهان زلزله نخواهد آمد. به گزارش مرور نیوز، رضا اسلامی امروز در همایش آموزشی مدیریت بحران و پدافند غیرعامل اظهار کرد: گسل های ایراناز شمال غرب هم راستا با رشته کوه زاگرس وجود دارد و تا جنوب غرب ادامه پیدا می کند، گسل دیگری در نوار شمالی کشور داریم که به دلیل فشار صفحات جنوبی به سمت سیبری برای زلزله مستعد است. وی افزود: در منطقه مرکزی که شامل استان های اصفهان و یزد می شود گسلی وجود ندارد اما این به معنی این نیست که هیچگاه در اصفهان زلزله نخواهد آمد. مدیر مرکز زمین شناسی استان اصفهان با تاکید بر این نکته که  زلزله های  با قدرت 6 تا 7 ریشتر در استان اصفهان کمتر اما زلزله های کمتر از 5 ریشتر زیاد رخ داده است خاطر نشان کرد:راه فراری از زمین لرزه نداریم و تنها راه ما مثل ژاپن اقدامات پیشگیرانه است. عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز
 • اختصاص ۱۲ هزار میلیارد تومان برای توسعه اشتغال پایدار در روستاها
  معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رییس جمهور با اشاره به حمایت از فعالیت های دانش بنیان در راستای توسعه روستایی، گفت: ۱۲ هزار میلیارد تومان از سوی صندوق توسعه ملی و دولت برای حمایت از توسعه اشتغال پایدار در روستاها و مناطق عشایری اختصاص داده شده است. به گزارش سادس، سیدابوالفضل رضوی در نشست تخصصی توسعه و سرمایه گذاری در روستاهای استان یزد با بیان این که انتخاب مسیر اشتباه برای توسعه اقتصادی یکی از مهمترین دغدغه های نظام برنامه ریزی کشور است، اظهار کرد: توسعه باید از لایه های کوچک تر جامعه آغاز و به سمت بزرگ هدایت شود. وی آغاز توسعه از مرکز را مهمترین دلیل عدم توان پخش مناسب در کشور دانست و بیان کرد: پاسخ به این سئوال که چرا تاکنون برنامه های توسعه اقتصادی به هدف خود نرسیدند، نقش مهمی در تدوین برنامه جدید و کاربردی ایفا می کند. معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رییس جمهور افزود: تا زمانی که توسعه کشور از محلات آغاز نشود، مشکل اقتصادی و توسعه کشور رفع نمی شود. وی، مردمی کردن اقتصاد کشور را یکی از ضرورت های اجرایی در راستای رسیدن به اهداف توسعه اقتصادی و استغال پایدار عنوان کرد و...
 • ۳۷۵ کیلوگرم موادمخدر در یزد کشف شد
  رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان یزد از کشف ۳۷۵ کیلوگرم تریاک و حشیش و دستگیری یک قاچاقچی موادمخدر در این استان خبر داد.
 • استان اصفهان روی گسل قرار ندارد
  مدیر مرکز زمین شناسی استان اصفهان گفت: در منطقه مرکزی که شامل استان های اصفهان، یزد و بخش های شمالی کرمان می شود گسلی وجود ندارد اما این به معنی این نیست که هیچگاه در اصفهان زلزله نخواهد آمد.

قیمت و ثبت سفارش

واحد بازرگانی فرآورده های کنجدی حاج حسین آب حیات

 • شماره تلفن : 35256946-035
 • شماره تلفن : 35225650-035
  شماره تلفن و فاکس (نمابر) :35267549-035
 • (مدیرعامل :حاج مجید آب حیات)
 • وبسایت : www.abehayatyazd.com
 • پست الکترونیکی :info@abehayatyazd.com

 

تماس با واحد بازرگانی- کلیک کنید

 

آدرس دفتر مرکزی

یزد- بلوار جمهوری - روبروی بانک ملی شعبه غدیر -پلاک 583